Kryefjala Logo

Kejsi flet pas fitores së Stresit: “E lumtur për ty”

11 muaj më parë

Stresi u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i “Big Brother VIP Kosova”, duke u bërë kështu pas 103 ditësh i pari triumfues në këtë reality show në Kosovë.

Pas fitores së reperir nuk munguan urimet nga miqtë, kolegët e fansat, por edhe nga personi i tij i zemrës, Kejsi. Edhe pse të ndarë, reperi ka rrëfyer se ende e dashuron ish-partneren, ndëras kjo e fundit e ka surprizuar gjatë qëndrimit në reality show, duke i shprehur mbështetjen e saj, madje më shumë se një herë. 

Këtë Keisi e bëri edhe dje, me një reagim në Instagram fill pas fitores, duke shkruar: Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. E lumtur për ty.

Reperi nga Shqipëria mori edhe shpërblimin prej 200 mijë eurosh, ndëraa secili prej finalistëve, Xhuli, Vedati, Artani dhe Mbresa, morën nga 10 mijë euro.
887AB8F8 33DA 4736 B918 48967C187673

Të ngjashme