Kejsi dhe Kristi i japin fund marrëdhënies brenda BB VIP

7 muaj më parë

Kristi dhe Kejsi menduam se ishin çifti i dytë në këtë BB VIP pas Luizit e Kiarës por duket se u ndanë pa nisur mirë.

Pas qendrimit të ftohtë Kejsi ka folur me Kristin dhe kanë vendosur ta ndërpresin marrëdhënien e tyre pasi nuk po përshtaten dhe ajo ndjen se ka lënë veten pas dore.

Por nuk dihet nëse shkaku i ksaj ndarje janë këshillat e Sabianit, apo hyrja e Lorenc Hasramës.

Të ngjashme