Kejsi bisedon mes lotësh me Luizin: Nuk kam qenë e lidhur me Lorencin

3 muaj më parë

Gjatë primes së djeshme Lorenc Hasrama ka pohuar lidhjen me Kejsin, gjë e cila ka qenë shumë e papritur.

Pas spektaklit Kejsi ka shpërthyer në lot dhe ka qenë Luizi ai që i ka qendruar pranë duke i thënë se e ka si motrën e tij e do ta mbrojë, gjithashtu e ka pyetur pse nuk i ka treguar pasi ai mund ta ndihmonte.

Kejsi ka mohuar lidhjen me Lorencin duke thënë se nuk ka qenë e lidhur me të, dhe se nuk e ka pritur që ai të tregojë.

 

 

 

Të ngjashme