Kryefjala Logo

Kaq ishte, ndahen Mikela dhe Erjoni Përputhen?

2 vite më parë

Mikela dhe Erjoni dolën çift nga Përputhen ku dukeshin mjaft të dashuruar, aq sa Erjoni i dedikoi edhe këngë “Dashuria”, e nuk lanë intervistë pa shkuar bashkë.

Por mesa duket kaq ishte. Erjoni dhe Mikela kanë fshirë çdo postim që kishin bashkë në Instagram, ndonse ende e ndjekin njëri tjetrin. Ndoshta ka ndodhur një krisje, ose ndarje mes tyre gjithësesi mbetet për tu parë.

Zakonisht asnjë nga çiftet e Përputhen nuk i kanë rezistuar kohës, të gjithë janë ndarë. Epo tani, jo çdo gjë zgjat përgjithmonë!

C0B48B62 61EC 467E 8F28 8F409C9439F9

18A4B959 FC7A 4EAB AE6C 8BB1E9D36857

Të ngjashme