Kaq ishte! Ndahen Arbenita dhe Fero

2 vite më parë

Pak kohe me pare Arbenita dhe Fero jane bere prinder per here te pare. Por duket se cifti po kalon nje krize ne marredhenien e tyre.

Arbenita dhe Fero nuk ndiqen me ne Instagram madje modelja ka fshire edhe fotot. Nderkohe qe Fero ne anen tjeter vazhdon ti kete.

Nuk dihet se cfare ka ndodhir mes ciftit e nese do te kete serish nje bashkim.

Të ngjashme