Kryefjala Logo

Kaq ishte! Dj Geek i jep lamtumirën Dafinës

26 Gusht, 2023 | 11:42 am

Kohë më parë u fol se Dafina dhe Geek i dhanë fund lidhjes së tyre. Ndonse vazhdonin të ishin bashkë në koncerte. Por tani më duket se mbaroi.

‘Gjashtë vitet e fundit kanë qenë eksperiencë shumë e veçantë për mu. Ky ishte shou i fundit për mu në ekipin e Moneyz, kështu që ju falënderoj përzemërsisht secilit anëtar të ekipit dhe ju uroj çdo të mirë përjetësisht. Shihemi shumë shpejt në projektet dhe performancat e mia të radhës.’- ka shkruajtur ai.

Me të mbaruar koncerti i fundit, Dafina dhe Geek kanë ndaluar edhe së ndjekuri njëri-tjetrin në Instagram.

Gjurmët Geek-ut i janë zhdukur edhe nga platformat sociale të Moneyz ku kanë qenë të publikuara video projektet e tij muzikore.

5FDAF2E2 9759 4D84 9006 149D1F95343D

Të ngjashme