Friday, October 15, 2021

Latest Posts

Kapet me shpejtesi 250 km/h, gjobitet rendshem Fation Kuqari

Policia eshte duke marre masa per te gjithe shoferet qe tejkalojne rregullat. Ne siten e policise ka kaluar dhe konkurrenti i Perputhen Fation Kuqari.

Ka qene vete Fationi ai i cili ka publikuar një video në Instastory duke ecur me shpejtësi 215 km/h me makinën e tij Audi. Së fundmi Abcnews.al, mëson se Kuqari është gjobitur me një shumë prej 40 mijë lekësh të rinj.

E pra fillimisht duket se jane personazhet e njohur ata qe behen shembull nga policia.

Latest Posts

Don't Miss