Kryefjala Logo

Kanë konkurruar në “Portokalli”, ja çfarë mendoi Rudina Dembacaj kur fitoi Fjoralba Ponari

10 Mars, 2022 | 11:41 am

Mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra” ka qenë e ftuar aktorja Rudina Dembacaj. Ajo ka zbuluar disa prej detajeve të filmit më të ri që pritet të dalë nën firmën e saj si producente, me titull “Dashuri dhe Turbulenca”.

Gjithashtu Rudina ka rrëfyer diçka që nuk e kemi ditur më parë. Ajo ka konkurruar në “Portokalli” për moderatore në të njëjtën kohë me Fjoralba Ponarin.

“Më thanë që e fitoi dikush tjetër dhe u mërzita shumë, por kur mora vesh që do e drejtoje ti u gëzova sepse e meriton”- ka thënë ajo përballë Fjoralbës.

Të ngjashme