Kryefjala Logo

Ka një arsye pse Luizi ul në vendin e parë të makinës Kiarën dhe jo mamin!

20 Gusht, 2023 | 11:23 am

Luizi shpeshherë përpiqet të bëjë batuta në rrjet, e tillë po qarkullon një në Tik Tok nga livet e këngëtarit.

Gjithmonë has debat nëse në vendin e parë të makinës duhet të ulet vjehrra apo nusja. Ai tregon se ul Kiarën në të parin e nënën pas, pasi në vendin e pasëm pasagjeri është më i sigurt se ai në vend të parën në rast aksidenti.

Videon e mbyll duke qeshur e duke i thënë Kiarës: Vdeksha unë për ty!

Të ngjashme