Kryefjala Logo

Ka më vend për dyshime? Mozzik dhe Loredana bashkë

21 Shtator, 2022 | 8:27 pm

Pak ditë më parë në media u zbuluar se Loredana kishte kthyer fotot me Mozzik, duke nënkuptuar se çifti janë rikthyer. Ndonse nuk pati konfirmim nga dyshja një tjetër detaj na bën të mendojmë të njëjtën gjë.

Loredana dhe Mozzik ndodhen të dy në Zvicër momentalisht, ku reperi është me vëllain dhe Loredana me vajzën. Pra një tjetër takim ndodhi?

Ndonse kjo nuk është hera e parë që Mozzik e Loredana rikthehen pas ndarjes.

700FB5A8 7565 4B5A 826F 392DC9A81A38

F1F46CEB 13A7 4B39 B415 8C24599C1968

Të ngjashme