Ka Luiz po ka dhe Stres…

2 muaj më parë

Stresi është një prej emrave më të komentuar të showbizit shqiptar. Ai prej më shumë se 50 ditësh është bërë pjesë e Big Brother VIP Kosova.Reperi nga Shqipëria është shndërruar në sensacion edhe në rrjete sociale.

Në rrjetin social TikTok, që edhe vetë e përmend shpesh gjatë aventurës në BBVKS ai ka plot 1,6 miliardë shikime.

Kjo është shifra rekord që Stresi ka kapur e që po njeh vetëm rritje nga dita në ditë dhe duke u bërë kështu një nga pretendentët kryesor për ta fituar këtë program. Ndërsa në Big Brother Albania fenomen mbetet Luiz Ejlli.

Të ngjashme