Kryefjala Logo

Justin Bieber shkon me batanije në festën e OSCAR…

13 Mars, 2023 | 3:22 pm

Hailey Bieber ishte e pranishme në festën e “Oscars” në Vanity Fair. Po Justin ku ishte?!

Këngëtari nuk parakaloi me partneren e tij para mediave por sërish mori pjesë në festën e organizuar.Burime për mediat e huaja bënë me dije se se Justin mbërriti në festë nga dera e pasme dhe u bashkua me Haliey-n brenda, por ai u pa i mbështjellë me batanije.

“Justin nuk dukej mirë. Ai ishte i përkulur dhe i veshur me një batanije. Bieber dukej çuditshëm” dhe si “i torturuar”,” tha një burim për mediat botërore.

Në festën e Vanity Fair morën pjesë gjithashtu yjet si:  Olivia Wilde, Kaia Gerber dhe Austin Butler, Cara Delevingne, Emily Ratajkowski, Billie Eilish, etj.

ED9A4C03 D4D4 4653 A8B5 F6634A6C9A43

Të ngjashme