Kryefjala Logo

Juliana Nura reagon pas debatit midis Nitës dhe Ronaldos

8 muaj më parë

Xhuli është personazhi i shumë diskutuar i BBVK1 dhe pasi doli nga shtëpia padyshim merr vëmendje më shumë se përpara.
As ajo nuk i ka ‘shpëtuar’ fenomenit të BBVA.

Nita Latifi është komentuar shumë brenda shtëpisë (për herë të parë) për pozicionin e saj si lider dhe debatit me Ronaldo Sharkën.
Me njerëzit të ndarë në dy kampe,Juliana është në krahun e Nitës.

Nëpërmjet një Instastory ajo ka shpërndarë diskutimin dhe shkruan:”Bravo Nita Latifi.Kur gruaja thotë mos më prek i bjen Stop mos më prek dhe pikë!”

A872AA2B DAEC 49E8 A37D B7CF45305374

Të ngjashme