Juliana nuk heq dorë nga Noizy:”Nuk e shikoj si vëlla”

6 muaj më parë

Juliana Nura është padyshim emri më i lakuar i BBVK1 i cili mbylli spektaklin e parë me fitoren e Stresit.
Juli ishte kyçi i shumë dinamikave në shtëpi dhe e përfolur në çdo Prime.

Një temë që u diskutua shumë ishte dhe raporti i saj me reperin Noizy.Ajo u shpreh se nuk kishte lidhje por një njohje më të thellë se miqësi.
Por Noizy mohoi gjithçka..

Tani Juliana pyetet vazhdimisht për këtë raport,siç ka bërë edhe Dajana Shabani të cilën e kishte si të ftuar.
Juli ka pohuar se ata njihen prej 8 vitesh,të dy bëjnë palestër,kanë miqësi të përbashkët dhe se ai është djalë shumë i mirë.

“A të tërheq seksualisht?”-e pyet Dajana
Juli është munduar ta shmangë përgjigjen duke mos pohuar asgjë por as nuk mohoi se si vëlla nuk e shikon.
Ndiqni videon e plotë:

Të ngjashme