Kryefjala Logo

Jul Deda zbulon porosinë e fundit të Zef Dedës

27 Nëntor, 2023 | 5:22 pm

Pak ditë më parë aktori i mirënjohur Zef Deda ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë.

Ndonse nuk kanë munguar dedikimet e të birit, aktorit Jul Deda. Së fundmi ai ka zbuluar nëpërmjet një postimi në Facebook porosinë e fundit të babait të tij.

Juli ka publikuar një foto me mamin dhe vëllain e përbri shkruan: Porosia e tij e fundit “ju du t’qeshun”, do shkoje ne vend.
Familja jone falenderon perzemersisht secilin nga ju, per mbeshtetjen dhe respektin e treguar. Ju duam..!

2A5D095B 2CF5 4DAE 84D4 7081F3167B9A

Të ngjashme