Kryefjala Logo

Jul Deda reagon për Elsaid Hysaj:”Askush s’mund të të hedh poshtë kontributin”

18 Qershor, 2024 | 11:07 am

Pas “sulmit” që i është bërë një prej futbollistëve të Kombëtares, reagime të shumta kanë ardhur nga personazhe VIP, të cilët kanë dhënë mbështetjen e tyre.

Bëhet fjalë për futbollistin Elsaid Hysaj, ku ky i fundit u komentua ashpër nëpër rrjet pasi uli kokën para topit të kundërshtarëve në ndeshjen Shqipëri-Itali, i cili preku rrjetën.

Një tjetër reagim ka ardhur dhe nga ish-finalisti i “BBV3”, Julian Deda i cili nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it shkruan:

“Ec përpara! Askush nuk mund të ta hedh poshtë kontributin që ke dhënë dhe po jep për Kombëtaren!

IMG 3263

Të ngjashme