Kryefjala Logo

Jori:Dua të jem me Butrintin në BBVA

10 Mars, 2023 | 10:53 am

Arsyeja e krisjes së raportit midis Luizit dhe Jorit u bë pikërisht Butrint Imeri që këtë vit është si banor shtëpie edhe pse nuk ka shkelur kurrë aty brenda.

Një këngë e tij mjaftoi që të ndizej debati në shtëpi dhe të bënte Luizin ti thoshte Jorit “Do të nxjerr nga shtëpia”
Një video e modeles po qarkullon në rrjet në fakt,ku e ftuar tek Manushi ai e pyet:
“Nëse do të bëhej oferta për të hyrë në BBVA do pranoje?”
“Kë personazh VIP do doje të kishe aty?”
Dhe Jori përgjigjet:
“Tashi unë nuk i njof shumë VIP-at shqiptarë por unë kam ndjekur shumë Beniadën dhe më bëri shumë për të qeshur kur ajo gabonte emrin e Butrintit.Ai është bukurosh dhe po do më pëlqente të ishte aty”
Video:

Të ngjashme