Kryefjala Logo

Jori tregon se e ka ngacmuar futbollisti që ka veshur fanellën e kombëtares Italiane

28 Mars, 2023 | 12:39 pm

E mbani mend kur Jori Della tregoi për ne se e ka ngacmuar pak fare Cristiano Ronaldo?
Epo nuk qenka i vetmi..

Modelja ka treguar emrin e një tjetër futbollisti të njohur që dikur ka përfaqësuar edhe kombëtaren Italiane dhe është shumë i përfolur edhe në median roze për lidhjet e ndryshme me vajza të ekranit.

Ndërsa ndodhej në dhomën e ndenjes me disa banorë,Jori rrëfeu se ka qënë Mario Balotelli ai i cili i ka shkruar bukuroshes shqiptare por asaj nuk i pëlqen aspak ai.

“Po më ka shkruar dhe me shumë respekt. Baloteli nuk më pëlqen fare.
Kur u përgjigja dhe i thashë jam në një marrëdhënie ai më kërkoi falje”-ka treguar Jori.

Të ngjashme