Kryefjala Logo

Jori pjesë e një reklame me Neymar dhe Cristiano Ronaldo…

9 muaj më parë

Për vite me radhë Jori Delli qenë imazh i ‘Sportitalia’ asaj iu dha mundësia të ishte në një projekt të përbashkët me dy yjet e futbollit, Cristiano Ronaldo dhe Neymar.

Në gusht të 2019-s, modelja ishte protagoniste në një spot reklamash me futbollistët e njohur.
Ato shihen të veshur si aristokratë, e më pas Neymar e Cristiano nisin dyluftimin me shpata.

Modelja shqiptare tha se i kishte takuar Neymar dhe Cristiano vetëm për shkak të këtij bashkëpunimi pune, duke hedhur poshtë aludimet për ndonjë romancë.

Të ngjashme