Jori merr mesazh nga Butrint Imeri, reagimi i Kiarës për të mos u humbur!

6 muaj më parë

Një mesazh për Jorin ka tronditur shtëpinë e BB VIP, ku duket se Butrint Imeri ja ka dërguar asaj, banorët menjëherë kanë thënë emrin e Butrintit, ndonse Jori ka thënë se nuk e beson.

“Një bukuroshe si ti, mirë se të vish në Kosovë!,” shkruhet në mesazhin që mban dërguesin: B…. Imeri KS.Jori në dhjetor para se BBV të niste ka deklaruar se do donte të hynte në reality-show me Butrintin se i pëlqen shumë dhe është i bukur.

Kujtojmë se Butrinti është bërë dashje padashje pjesë e BBV për shkak të historisë së dashurisë me Kiarën. Por kur u duk se u harrua, ka qenë Jori ajo që e ka risjellë në vëmendjen e publikur dhe të Luizit, Butrintin.

Ama fytyra e Kiarës në këtë video tregon shumë!

Të ngjashme