Kryefjala Logo

Jori ia bën të qartë Big Brother-it:”Nuk dua të takoj asnjë por dua..?”

8 muaj më parë

Jori po çelet më në fund dhe po shohim anën e saj gazmore dhe të çiltër e pa komplekse që edhe pse nuk duam ta quajmë një kopje na ngjason me Beniadën e vjetshme në BBVIP.

Kësaj here nga salloni i Big-ut,Jori ka bërë një kërkesë të veçantë.
Ajo nuk do të takojë askënd,nuk do ti vijë asnjë surprizë nga dikush por në vend të kësaj do dhurata!

Po,dhurata!
Banorët kanë qeshur me këtë kërkesë jo dhe aq të zakontë pasi jemi mësuar me banorë që në kushte izolimi zakonisht luten për të parë një familiar apo mik.
Ndiqni videon:

Të ngjashme