Kryefjala Logo

Jori Delli shfaqet veshur me mbathjet e Noizyt

5 Gusht, 2023 | 6:04 pm

Ish banorja e BB VIP Jori Delli tërheq vëmendjen kudo që shkon e çdo gjë që bën. Së fundmi na kanë tërhequr vëmendjen mbathjet e Jorit që janë të Noizyt.

Domethënë të firmës të Noizyt, Illyrian Bloody Line, ndonse duket e veshur mjaft stil në koncertin e reperit.

Rikujtojmë se Jori u përfol për një lidhje dashurie me Noizyn pasi ishte dhe pjesë e klipt të tij.

66500B11 D1C0 4C4E 960B 592832907DC3

E9A1B8F9 83D3 4E6D B876 830C446F39B1

BE6FF3DA 1DC3 425C 8E99 4DE89E4F03A8

Të ngjashme