Kryefjala Logo

Jori Delli dhe Fred De Palma marrin një hap të rëndësishëm për lidhjen e tyre

3 muaj më parë

Jori Delli dhe Fred De Palma janë ndër çiftet më të përfolur të momentit.

Së fundmi ata kanë marrë një vendim të rëndësishëm, duke u shpërngulur në shtëpinë e tyre të re.

Këtë e ka bërë me dije vetë modelja me anë të një posti, ku duket partneri i saj me mbishkrimin: “Shtëpia e re”.

Tashmë ata pritet ta nisin vitin e ri duke bashkëjetuar.Më herët Jori ka treguar më herët se reperi italian ka qenë ish-i i saj dhe se janë rikthyer bashkë pas disa muajsh që nuk flisnin.

B6E87DF2 51C6 4A8F 95CC DC3CA56AD1BD

Të ngjashme