Jonida Vokshi tregohet bujare. Ndan me ndjekësit detaje nga “Big Brother Vip Kosova”

2 muaj më parë

Edhe dy javë na ndajnë nga fillimi i “Big Brother Vip Kosova”. Në një intervistë virtuale me ndjekësit, moderatorja Jonida Vokshi, nuk ka duruar dhe i është përgjigjur kuriozitetit të fansave të saj në lidhje me këtë format që do të zhvillohet për herë të parë në Kosovë.

“Në cilat ditë do të jetë “BBVK”? “2 herë në javë kaq mund të them,” thotë Jonida.

Sa banorë do të jenë në fillim apo 14 si gjithmonë? Po gjatë muajve do të ketë banorë të rinj?”“14 si fillim, më pas do të ketë edhe surpriza pa ndalë,”-u shpreh moderatorja.

Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi do të jenë prezantuesit e Big Brother Vip Kosova. Ndërkaq në poltronat e opinionistëve do të ulen gazetari Olti Curri dhe missi i parë i Kosovës, Afërdita Paqarada.

Të ngjashme