Jonida Maliqi flet per shoqerine me Donaldin!

3 muaj më parë

Diten e sotme Jonida ka qene e ftuar ne “Ftese ne 5”, ku sigurisht nuk i ka shpetuar as pyetjes per Donaldin dhe BB VIP

Mes të tjerash ajo u ndal edhe te Donaldi për tē cilin tha se edhe jashtë “Big Brother” është njësoj. Jonida theksoi se ruan ende marrëdhënie të mira dhe  ka shok.

Të ngjashme