Kryefjala Logo

Jonida vs Dojna: Kush bën batuta më të bukura për ditëlindjen e partnerit?!

5 Maj, 2022 | 10:29 am

Jonida Vokshi dhe Dojna Mema përveçse janë të dyja moderatore kanë edhe një gjë tjetër që i bashkon… datëlindjet e bashkëshortëve të tyre.

Dojna dhe Vlashenti kanë fluturuar drejt Parisit për të festuar ditëlindjen e këtij të fundit dhe urimi i Dojnës për partnerin ka qenë shumë interesant.

672DFCA6 078E 4C25 962E 8D7AA1162375

Ditëlindjen e ka festuar gjithashtu edhe aktori dhe producenti, Besnik Krapi. Lajmin e kemi marrë vesh nga bashkëshortja e tij Jonida Vokshi, e cila nuk mund ta uronte më lezetshëm se kaq.

EF96EBD4 C612 4E7E 9489 13343AF33BFC

Nëse ndonjëherë do të keni nevojë për ndonjë batutë të lezetshme urimesh, kaloni nga profili i gocave se mund të merrni ndonjë ide interesante.

Të ngjashme