Jo vetem Bora, por dhe Atdheu ka te njejten dileme!

10 muaj më parë

Diten e sotme ne media po qarkullon nje foto ku pas flirtit te Beatrixit dhe Donaldit, Bora ka hequr varesen qe Donaldi i dhuroi nga shtepia e BB VIP.

Pas kesaj ajo c’ka na terhoqi vemendjen ishte pikerisht nje reagim i Atdheut. Ai ka postuar nje foto nga palestra e perbri shkruan: Ta heq varesen apo jo?

Tani me mos ndoshta valle dhe Atdheu sapo eshte zhgenjyer nga e dashura dhe kerkon te heqe varsen qe i ka dhuruar ajo, apo eshte nje thumb lidhur me kete situate.

Rikujtojme se Bora dhe Atdheu u perfolen per nje romance mes tyre gje qe nuk u pranua kurre nga dyshja!

Tani sapo u beme lemsh serish!

Të ngjashme