Friday, January 21, 2022

Latest Posts

“Jo tre por pese banore te rinj sonte ne BB VIP”, befason Olti Curri

Prej ditesh tashme eshte perfolur se ne BB VIP do te futen tre banore te rinj. Mes tyre kane dale emrat e kengetares Xheisara si dhe nje moderatore nga Kosova Egzona Rafuna, e cila nuk njihet po do njihet si Graniti me shoke. Sipas News 31 eshte emri i trete Tan Brama, i njohur si koreograf ne Shqiperi.

 

Por ajo c’ka na beri kurioze sot eshte nje postim i Olti Currit ne insta story.

Ai shkruan se sonte do te futen 5 banore te rinj dhe jo vetem 3. Por se cilet jane ata kjo mbetet per tu pare!

Latest Posts

Don't Miss