Kryefjala Logo

Jennifer Lopez poston në Instagram videon e Aulona Mustës!

12 Janar, 2024 | 1:34 pm

Gazetarja Aulona Musta ka realizuar një video me vajzën e saj Amarën, teksa kërcejnë me këngën virale të Jennifer Lopez “Can’t get enough”. E duket se kjo video nuk ka shpëtuar këngëtares.

 

Jennifer ka pëlqyer videon e Aulonës në Instagram dhe e ka ripostuar në story. Përbri ksaj Aulona shkruan; Dita nis bukur kur shikon që te ka hedhur JLO në story  dhe ka bërë like videon.

 

E pra trendit të gjithë botës tashmë ju bashkuan edhe Aulona me Amarën!

 

53ABB41B DA53 4E04 BC5B DE289FCFF1E5

Të ngjashme