Kryefjala Logo

Je bi? Enca flet për puthjen me vajzën misterioze

1 vit më parë

Pak kohë më parë Enca publikoi një video duke u puthur me një vajzë. Nisur nga kjo është pyetur në “Goca dhe Gra” ku ka treguar se ka qenë thjeshtë një shoqe.

“Je bi!”- e ka pyetur Armina ku Enca është vënë paksa në siklet duke mos dashur të flasë më tej për këtë gjë.

Gjithashtu ajo ka treguar edhe për jetën në Dubai, ku tashmë është bërë rezidente. Enca ka treguar se është shumë e lumtur dhe i pëlqen jeta andej.

Të ngjashme