Jasmina e Përputhen tregon emrat e dy ish konkurrentëve që ka bllok në Instagram!

1 vit më parë

Jasmina e Përputhen së fundmi ka qenë pjesë e mediave, për një lidhje të mundshme me Ardian Bujupin. Por duket se tashmë I është kthyer diskutimeve në lidhje më Përputhen.

Ajo ka qenë së fundmi e ftuar në “Prive” ku ka kujtuar edhe muhabete të vjetra me ish konkurrentët e Përputhen. Jasmina ka treguar se ka dt konkurrente bllok në Instagram, bëhet fjalë për Melisa Lleshin dhe Sindi Locin.

Përsa I përket Melisës është shprehur se nuk është treguar korrekte në miqësi, e ndërsa Sindi thjesht nuk është me këmbë në tokë. Mesa duket shoqëria e krijuar në Përputhen nuk funksionon asnjëherë.

Të ngjashme