Jasmin Kadriu ne krahet e kengetarit shqiptar?

9 muaj më parë

Jasmin Kadriu u be e njohur nga Perputhen ku dhe krijoi nje marredhenie me Andin e cila nuk zgjati shume.

Ndonse disa muaj u zhduk nga qendra e vemendjes, duket se tashme eshte rikthyer fuqishem. Se fundmi kengetari Adrian Bujupi ka publikuar nje video me Jasminen ne dhomen e hotelit.

Ata shihen shume te afert me njeri tjetrin duke na bere te dyshojme se ka dicka me shume.

Shpeshhere personazhet komentohen per marredhenie mes njeri tjetrit gjithesesi tashme nuk na habit asgje!

Të ngjashme