Kryefjala Logo

“Jam bullizuar që në shkollë, ja pse”, habit Beatrix Ramosaj

2 vite më parë

Mbrëmjen e sotme Luana Vjollca dhe Beatrix Ramosaj kanë bërë një live në Instagram ku kanë treguar pasojat që bullizmi ka lënë si dhe të japin një mesazj.

Trixa ka treguar se është bullizuar që në shkollë e shkak për këtë ka qenë mbipesha, ndonse ajo ka punuar me veten për ta kaluar këtë fazë. Edhe pas daljes nga BB VIP Trixa nuk ka përjetuar një periudh të mirë.

Ndonse kjo është ndër daljet e pakta të saj pasi është përpjekur të jetë diskrete. Ndonse nuk dihet sa do i zgjasë kjo situatë.

Të ngjashme