Kryefjala Logo

Ja si u maskuan VIP-at shqiptar për Halloween!

31 Tetor, 2023 | 7:33 pm

Halloween duket si një festë që e kanë marrë seriozisht edhe VIP-at shqiptarë. Ata kanë sjellë në vëmendje emra të njohur të showbizit botëror por edhe shqiptarë.

Po të shohësh Sheila Haxhiraj ajo ka vendosur të imitojë ikonën e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarushën dhe ishte një super gjetje nga ana e këngëtares.

Në këtë fotogaleri do të gjeni edhe personazhe të tjerë që i janë afruar shumë personazheve që kanë zgjedhur të imitojnë në këtë Halloween.

IMG 8722 IMG 8721 IMG 8720 IMG 8719 IMG 8718 IMG 8717 IMG 8716 IMG 8715 IMG 8714

 

 

 

Të ngjashme