Ja si janë ulur Bora Zemani dhe Donald Veshaj në sfilatën e Valdrin Sahitit

2 muaj më parë

Mbrëmjen e sotme mes shumë të ftuarish pjesë e sfilatës së Valdrin Sahitit janë edhe Bora me Donaldin. Ku sigurisht kuriozitet është i madh.

A janë ulur ata bashkë? Në fakt, jo. Por si gjithmonë blogeri Olti Curri është në mes të situatave pikante dhe këtë herë ishte ulur në rreshtin e parë pikërisht në mes të karrigeve ku ishin ulur Bora nga njëra anë dhe Donaldi nga ana tjetër. Pra nuk janë ulur bashkë.

Kjo mos ndoshta është një skemë? Le të presim deri në fund të mbrëmjes.

Të ngjashme