Kryefjala Logo

Ja si duket nuse partnerja e Arbër Hajdarit…

1 vit më parë

Siç ua thamë pak ditë më parë, Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera Devolli do të kurorëzojnë sot në martesë dashurinë e tyre. Dasma do të zhvillohet jashtë Tiranës dhe që pritet të ketë të ftuar VIP e shumë këngëtarë të njohur që do të performojnë si Anxhela Peristeri, Klajd Haruni dhe Bruno, Gena e Valbona Mema.

Por vetëm pak orë përpara nisjes së ceremonisë kanë dalë edhe fotot e para të nuses që duket fantastike e veshur me të bardha.

E88DF853 BBE6 492B B1F6 F265090D9B72 2A364E4C BDCB 403F A4F4 3C40545A1F32

Vlera është vajza e biznesmenit të njohur nga Kosova Blerim Devollit, por ajo dhe ish-opinionisti i Big Brother, Arbër Hajdari  kanë vendosur të jetojnë në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë.

Të ngjashme