Friday, January 28, 2022

Latest Posts

Ja si dukej Beatrix Ramosaj para operacioneve plastike

Beatrix Ramosaj eshte nje nder vajzat me te bukura te showbizit dhe jo vetem. Ajo ka pranuar disa prej nderhyrjeve te saj ndonse jo te gjitha.

Se fundmi ne rrjet kane qarkulluar foto te Beatrix para se te kryente operacionet plastike, ajo serish duket mjaft mire ndonse ka qene edhe me e vogel ne moshe.

Trixa eshte nje vajze mjaft e kuruar dhe duket qarte qe i pelqen te kujdeset per veten!

Latest Posts

Don't Miss