Ja si dukej Alesia Bami para 6 vitesh!

9 muaj më parë

Moderatorja e “Procesi Sportiv” Alesia Bami ka pasur fillimet e hershme ne media, si modele e me pas si moderatore e Top Channel.

Ndonse e vogel ende ne moshe (22 vjec) shihet nje ndryshim i madh ne pamjen e saj.

Se fundmi po qarkullon nje foto e Alesias rreth 6 vite me pare teksa ajo ishte 16 vjec.

Gjithesesi serish mund te themi se eshte nje nga vajzat e bukura te ekranit dhe gjithmone e kujdesshme ne daljet e saj publike.

Të ngjashme