Ja sa ka kushtuar kjo veshje e Luana Vjollcës!

6 muaj më parë

Luana Vjollca tregohet gjithmonë e kujdesshme në daljet e saj publike dhe jo vetëm.

Ajo i kushton mjaft rëndësi pamjes dhe veshjes, ku shpeshherë është komentuar. Së fundmi moderatorja ka zgjedhur nje jumpsuit të Roberto Cavallit për daljen e saj tek Ëndërrtjerrësit në Top Channel.

Në rrjet thuhet se veshja e saj kushton rreth 2800 $. Një shifër e lartë, ndonse kjo nuk është hera e parë që Luana zgjedh të vishet nga firma prestigjoze.

Ndonse mund të themi se i rri mjaft bukur!

Të ngjashme