Ja kush janë 2 të preferuarit e publikut nga banorët e Big Brother VIP.

1 vit më parë

Pas 1 jave te Big Brother VIP po fillon seleksionimi qe audienca po bën për banorët. Në televotim për eliminim deri më tani janë 5 persona: Elhaidi, Sabiani, Beniada, Arditi dhe Sheila.

2 banoret me te preferuar te publikut sipas produksionit jane gazetarja Paloma dhe futbollisti Graniti nga Kosova. Hyrja e tyre ne Big Brother nuk eshte shoqeruar me “bujë të madhe” por mesa duket personazhet kane mundur te fitojne zemrat e publikut.

Ky eshte nje fillim i mbare pasi preferenca e publikut eshte elementi me i rendesishem i fitores se ketij spektakli nder vite./Kryefjala.com

Të ngjashme