Kryefjala Logo

Ja cili u largua nga Big Brother VIP Albania

14 Mars, 2023 | 10:59 pm

Mbremjen e sotme nga 7 te nominuarit e BB VIP Albania, fillimisht televotimit i kane shpetuar Nita, Qetesori, Dea Mishel, Armaldo dhe Antoneta.

 

Ndërkohë që mes Sabianit dhe Fotinise konkurrenti qe duhet te largohet eshte pikerisht Sabiani.

 

Ndonse duket se misioni i tij perfundoi me nje qendrim mjaft te shkurter brenda shtepise.

Të ngjashme