Kryefjala Logo

Ja cili banor u eleminua nga BB VIP!

21 Shkurt, 2024 | 12:37 am

Mbrëmjen e sotme ka qenë një nominim i fortë, pasi e zgjodhën vetë tre të preferuarit. Ata nxorrën në nominim; Romeon, Gracianon, Ilnisën, Meritonin, Eglën dhe Roza.

Banorët që kanë shpëtuar fillimisht janë:Egla, Ilnisa, Romeo. Mes Rozës, Meritonit, dhe Rozës ishte Graciano ai që la shtëpinë e BB VIP.

Ndërkohë Graciano u largua pa i dhënë dorën askujt, vetëm Albit teksa i la porosi valixhen.

Të ngjashme