Kryefjala Logo

Ja cila është video e Donaldit që krisi marrëdhënien me Fifin

2 vite më parë

Fifi reagoi kundër vëllezërve Veshaj me një video ku paralajmëronte se nëse video ku ai bën humor me të kur i ranë të fikët brenda shtëpisë së Big Brother Vip,do ta padiste në gjyq.

Ai është një episod që finalizoi qëndrimin e saj në shtëpi dhe siç vetë Fifi ka treguar edhe jashtë shtëpisë nuk vuajti më pak.

Fifi ka treguar se ende refuzon ta shikojë ate video sepse ende e lëndon dhe nuk i bën mirë.
Por Donaldi e ka përdorur për humor këtë gjë dhe ka nxitur jo vetëm zemërimin e këngëtares por edhe të shumë njerëzve që ju duket shaka pa kripë të tallesh me shëndetin mendor të dikujt.

Ja video në fjalë:

Mesa duket “Filoqylit” i erdhi fundi dhe do bëhet “Filogjyq”

Të ngjashme