Kryefjala Logo

Ja çfarë thanë Bora dhe Donaldi para sfilatës së Valdrin Sahitit

2 vite më parë

Tashmë nuk ka ngelur njeri pa e parë videon e Borës dhe Donaldit në takimin e tyre në sfilatën e Valdrin Sahitit. Por para kësaj dyshja kanë qenë në dy krahë të ndryshëm.

Gazetari i emisionit “Gjesi” në ATV, ka pyetur fillimisht Donaldin sesi ndihej për qëndrimin në të njëjtin event me Borën dhe ai ka thene: “Këto pyetje I bëjmë më vonë”, ndërkohë që Bora nuk ka dashur ti përgjigjet fare duke u larguar.

Por fotot e videot e kuptuan qartë arsyen, dhe duket se qëndrimi I Borës ka qenë thjesht fasadë.

Të ngjashme