Ja cfare mendon mikja e ngushte e Einxhel, Fjoralba Ponari per marredhenien me Dagz

8 muaj më parë

Sigurisht qe mendimi i mikeshave te ngushta ndikon shume ne jeten e gjithesecilit prej nesh, keshtu qe normal qe jemi kurioze se cfare mendojne miqte e Einxhel per marredhenien e saj me Dagz.

Fjoralba Ponari eshte pyetur diten e djeshme ne nje pyetesor ne Instagram ne lidhje me kete gje dhe ajo ka thene:

Për dhëndër s’di të them se pak shpejt dhe rrethanat janë shumë jo-normale, ndaj vetëm koha do e tregojë. Por si shoqëri e vlerësojmë pafund mbështetjen dhe ngrohtësinë që po i ofron Einxhelit aty brenda”, shkruan Fjoralba.

Të ngjashme