Ja çfarë ka thënë Elvana Gjata për Era Istrefin para famës!

12 muaj më parë

Këtë puntatë të “Goca dhe Gra”, moderatoret kanë folur për rikthimin e Era Istrefit në muzikë. Ku menaxheri i saj Hajriz Bajrami ka zbuluar disa backstage të klipit si dhe që “Bebe” do të jetë një bashkëpunim me Clydee.

Gjatë bisedës me menaxherin, Dalina ka treguar se çfarë i ka thënë Elvana Gjata, para se Era të bëhej e famshme: “Do dali një këngëtare që do bëj namin!” Më tej ajo ka treguar se Era asokohe ishte on top, ndonse më pas pati rënien e saj, por gjithësesi kjo nuk e pengoi që të rikthehet sërish.

Në anën tjetër menaxheri i saj shprehhet se pritet të jetë një rikthim i fortë i Erës, dhe veç këngës “Bebe” ajo po përgatitet edhe për bashkëpunime të tjera. E pra na mbetet të qëndrojmë gjithë sy e veshë nga Era tanimë!

Të ngjashme