Kryefjala Logo

J.Lo?! Jo faleminderit ne kemi Ledina Çelon

21 Gusht, 2022 | 10:52 am

Ledina Çelo vazhdon të mbetet një nga femrat më të bukura të showbizit shqiptarë. Këngëtarja shqiptare edhe pse nënë e dy fëmijëve vazhdon të mbetet në top formë dhe super sensuale. Këto dy fotot e fundit me bikini që ka postuar në Instagram, kanë ndezur “rrjetin” në këto ditë të fundit të verës.

DC1C0CB6 3A48 43CF B91C FC36E14D924F

Ledina Çelo u shfaq për herë të parë në festival me duetin e famshëm me Luan Zhegun “E doni dashurinë” në vitin 1995. Më pas karriera e Ledina Çelos vijoi me hite si “San Valentino”, “Fal”, “Ma ke prish gjumin e natës”, “Nesër shkoj” me të cilën përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision.

Momentalisht Ledina jeton në Gjermani dhe ka gati disa këngë të reja që pritet ti publikojë së shpejti.

Të ngjashme