Isli Islamit i prishet mikrofoni ne skenen e festivalit te Rtsh-se, prezanton prane buzeve te Xhemi Shehut

5 muaj më parë

Mbremjen e sotme ka startuar festivali i Kenges ne Rtsh, ai moderohet nga Xhemi Shehu, Isli Islami, Kelvi Kadilli, Jonida Maliqi.

Sapo ka nisur festivali duket se ka patur disa probleme teknike te cilat jane kaluar me sukses. Mikrofoni i Islit per pak momente nuk ka funksionuar dhe ai eshte detyruar te flase buze me buze me Xhemin.

E gjithesesi ata e kane marre me shume sportivitet.

Të ngjashme