Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

Ishte djali i mbare i Casa de Papel, por “u terbua” tani qe pritet te dale sezoni i peste e serialit.

Rio ishte djali i cili beri pervete mijera shikues te Netflixit, me ate qetesine dhe butesine e tij. Ai ishte i dashuri Tokyos dhe se bashku u bene cifti i preferuar.

Ai te jepte pershtypjen e nje djali te thjeshte, por ne prag te fillimit te sezonit te peste te Casa de Papel, Rio ose i njohur ndryshe si Miguel Herran ka shperthyer.

Ai ka postuar ne Instagram disa poza mjaft te nxehta ku shfaqet i zhveshur. Gjithesesi duhet ta pranojme se eshte mjaft seksi.

Latest Posts

Don't Miss