Kryefjala Logo

Ishte batutë apo mall? Loredana thotë diçka për Mozzik në mes të koncertit!

9 muaj më parë

Edhe pse e ndarë nga Mozzik, Loredana nuk i ndalon batutat për të ose ndoshta e ka marrë malli. Lori merr në koncerte e vajzën e saj Hana.

Një moment interesant i ndarë nga fansat shihet teksa Loredana i drejtohet vajzës së saj se “Është gjëja më e bukur në tërë botën”. Tutje, artistja vazhdoi duke i thënë: Edhe pse i përngjan babit tënd.

Kjo shkaktoi të qeshura dhe brohorima në publik. Loredana ka marre mjaft vemendje disa here kur e ka marre me vete Hanen ne koncerte e cila gjithmone ka krijuar nje atmosfere te lezetshme.

Të ngjashme